VZKZŽ

Vatrogasna zajednica Krapinsko-zagorske županije

Prijem olimpijaca

E-mail Ispis PDF

DSC04191 KopirajVatrogasna zajednica županije krapinsko-zagorske organizirala je dana 28.prosinca 2013. godine svečani prijem za sve sudionike 15.Međunarodnog natjecanja vatrogasaca i 15. Međunarodnog natjecanja vatrogasne mladeži, koje je održano od 13.do 21.srpnja 2013. u Mulhouse, Francuska.

Domaćin svečanog prijema bilo je DVD Brezova.
Reprezentaciju Hrvatske vatrogasne zajednice na „vatrogasnoj olimpijadi“ činilo je 15 natjecateljskih odjeljenja,od toga 3 odjeljenja iz VZKZŽ, i to mladež muška iz Bedekovčine, muški „B“ Brezova i muški „B“ Regeneracija Zabok.
Podsjećamo da su na „vatrogasnoj olimpijadi“ naše ekipe ostvarile odlične rezultate. Susret u Brezovi bio je prilika da se još jednom zahvalimo svim natjecateljima na ostvarenim rezultatima i dobrom predstavljaju naše županije.
DSC04203 KopirajDSC04199 KopirajDSC04198 KopirajDSC04196 Kopiraj

Ažurirano ( Ponedjeljak, 30 Prosinac 2013 10:09 )  

Prijavite se

Budući događaji

Trenutno nema novih događaja

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas58
mod_vvisit_counterJučer0
mod_vvisit_counterOvaj tjedan58
mod_vvisit_counterProšli tjedan0
mod_vvisit_counterOvaj mjesec58
mod_vvisit_counterProšli mjesec0
mod_vvisit_counterSveukupno2489913

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 58 
Vi ste ovdje: Početna stranica Novosti Prijem olimpijaca