VZKZŽ

Vatrogasna zajednica Krapinsko-zagorske županije

Osposobljavanje za zvanje „Vatrogasni časnik“- rezultati testa

E-mail Ispis PDF

DSC05568Nakon prvog susreta i provjere znanja kod zainteresiranih polaznika budućeg tečaja za vatrogasne časnike prvo u Tuhlju a potom u Zlatar Bistrici dogovoreno je da nastava počne s radom polovicom siječnja.

Polaznici a bit će ih oko četrdesetak uglavnom su mlađi ljudi, dočasnici prve klase željni, znanja ujedno su i garancija da će u vatrogastvu naše županije budućnost biti zajamčena mladim i snažnim dobro uvježbanim kadrom .
U narednih dva do tri mjeseca kroz sto nastavnih sati praktičnog i teoretskog znanja ovi će mladi ljudi postati dobro osposobljeni rukovoditelji u raznim intervencijama s kojima se susreću vatrogasci na području naše županije , u slučaju potrebe i na drugim područjima. Čestitke polaznicama na odluci da nastave školovanje i predavačima uspjeh u radu uputio je u ime VZKZŽ zapovjednik Marijan Lovrenčić .
Predavači su istaknuti stručnjaci u vatrogastvu koji imaju licencu za provođenje ovog složenog i vrlo odgovornog posla.B.U.

Rezultati ulaznih testova u prilogu.

Prilozi:
DatotekaVeličina
Preuzmi datoteku (rezultati ulazni test.docx)rezultati ulazni test.docx17 Kb
Ažurirano ( Utorak, 22 Prosinac 2015 17:07 )  

Prijavite se

Budući događaji

Trenutno nema novih događaja

Brojač posjeta

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas46
mod_vvisit_counterJučer0
mod_vvisit_counterOvaj tjedan46
mod_vvisit_counterProšli tjedan0
mod_vvisit_counterOvaj mjesec46
mod_vvisit_counterProšli mjesec0
mod_vvisit_counterSveukupno2489901

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 46 
Vi ste ovdje: Početna stranica Osposobljavanja Osposobljavanje za zvanje „Vatrogasni časnik“- rezultati testa