VZO Veliko Trgovišće

Vatrogasna zajednica općine Veliko Trgovišće

Adresa:
Stjepana Radića 18,
49214 Veliko Trgovišće

Osnovne informacije:
Tel: 049/556-728
Fax:
Matični broj: 01261533
OIB: 39329411417
IBAN: HR0323600001101494389

Web informacije:
E-mail:
Web adresa: 

Kontakt osobe:

Predsjednik:
Ivica Filipec
ivica.filipec@gmail.com
095/906-2466

Zapovjednik:
Mladen Matković
kuhadas@hotmail.com
091/112-1185

Tajnik:
Marija Kantoci
marija.kantoci@hzz.hr
099/312-8521

VZO Veliko Trgovišće sastoji se od slijedećih članica:

  • DVD Veliko Trgovišće – središnji DVD
  • DVD Dubrovčan-Ravnice – ostali DVD
  • DVD “Vatrogasac” Strmec – ostali DVD

 

DVD Veliko Trgovišće

Adresa:
Stjepana Radića 18,
49214 Veliko Trgovišće

Osnovne informacije:
Tel:
Fax:
Matični broj: 3017192
OIB: 33077382620
IBAN: HR7423600001101547819

Web informacije:
E-mail: dvd_vt@net.hr
Web adresa:

Kontakt osobe:

Predsjednik:
Branko Seljan
branko.seljan@net.hr
091/112-1178

Zapovjednik:
Marijan Peh
091/112-1198

Tajnik:
Petra Klobučić
petra.klobucic@hotmail.com
098/976-4481

 

DVD Dubrovčan-Ravnice

Adresa:
Dubrovčan 75A,
49214 Veliko Trgovišće

Osnovne informacije:
Tel: 049/556-637
Fax:
Matični broj: 03259242
OIB: 59227220895
IBAN: HR4223400091110023144

Web informacije:
E-mail: dvddubrovcanravnice1@gmail.com
Web adresa:

Kontakt osobe:

Predsjednik:
Josip Slovenec
jslovenec1@gmail.com
091/112-1232

Zapovjednik:
Željko Vorih
zvorih1@gmail.com
091/112-1187

Tajnik:
Ivica Škalec
ivica.skalec@kr.ktnet.hr
091/112-1179

 

DVD “Vatrogasac” Strmec

Adresa:
Strmec 15,
49214 Veliko Trgovišće

Osnovne informacije:
Tel: 049/236-549
Fax:
Matični broj: 03017184
OIB: 99669265177
IBAN: HR7323600001101570826

Web informacije:
E-mail: dvdvatrogasac.strmec@hotmail.com
Web adresa:

Kontakt osobe:

Predsjednik:
Josip Pulek
josip.pulek1@hotmail.com
098/901-4269

Zapovjednik:
Marijo Rožić
marijorozic@gmail.com
099/693-3587

Tajnik:
Tomislav Brinjevar
tomybrinjavar@gmail.com
098/964-2648

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)